Jesper van Stek is de eigenaar van NAKED Espressobar in Amsterdam. Deze koffiebar heeft misschien wel het beste uitzicht van alle koffiebars in Amsterdam, namelijk over de Dam. Het is een perfecte plek voor een pitstop tijdens het shoppen en slenteren door deze prachtige stad. Jesper legt uit hoe je thuis heerlijke koffie kunt zetten met een Moccamaster.
Hij is ervan overtuigd dat des te meer je uit handen kunt geven aan apparaten, des te constanter je kwaliteit wordt. Vandaar dus dit Moccamaster recept! 👊🙏
Ook kan een recept per koffie veranderen, sommige koffies hebben meer water nodig, andere minder. Doordat ze bijvoorbeeld lichter zijn gebrand. Als je niet helemaal tevreden bent, begin dan bij de hoeveelheid water aan te passen in kleine beetjes, daarna de maalgraad en als laatste pas de dosering van koffie. Des te meer je constant kan houden, des te makkelijker je het jezelf maakt.
– Jesper van Stek
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang 1x per maand tips voor de beste koffiebars, aankomende winacties en de lekkerste recepten voor filterkoffie.